CENNIK GOŚCIŃCA LUZ BLUES

ZAINTERESOWANYCH REZERWACJĄ MIEJSC W GOŚCIŃCU LUZ BLUES ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PONIŻSZYM CENNIKIEM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI UŻYWAJĄC FORMULARZA KONTAKTOWEGO LUB TELEFONICZNIE JEŚLI POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI

INFORMACJE OGÓLNE

Doba hotelowa rozpoczyna się o 13:00 i kończy o 11:00 następnego dnia.

Rezerwacji można dokonać telefoniczniemailem, poprzez formę kontaktową lub system rezerwacji online.

Zadatek wynosi 25% kosztów pobytu. Opłata jest pobierana za pomocą systemu PayPal podczas rezerwacji online lub do 3 dni od momentu dokonania rezerwacji na nasze konto bankowe w przypadku rezerwacji telefonicznej lub mailowej. W przypadku rezygnacji, zadatek nie podlega zwrotowi.

WifI oraz ciepłe napoje (kawa, herbata) w cenie pokoju.

Możliwość rozpalenia ogniska za opłatą 100 zł.

W budynku obowiązuje zakaz palenia tytoniu.


NOCLEG

Cena za nocleg wynosi 80 zł od osoby za dobę, od 2 do 12 roku życia wynosi 60 zł. Dzieci do 2 roku życia mają darmowy pobyt. Cena za dostawkę to 60 zł.*

Ferie zimowe 2021/2022 – minimum 2 doby hotelowe

Przy 2 dobach hotelowych cena za nocleg wynosi 100 zł od osoby za dobę, od 2 do 12 roku życia wynosi 70 zł. Dzieci do 2 roku życia mają darmowy pobyt. Cena za dostawkę to 70 zł.

Powyżej 3 dób hotelowych cena za nocleg wynosi 90 zł od osoby za dobę, od 2 do 12 roku życia wynosi 70 zł. Dzieci do 2 roku życia mają darmowy pobyt. Cena za dostawkę to 70 zł.

Zwierzęta mile widziane za jednorazową opłatą 50 zł.
Opiekun odpowiada za zwierzaka oraz sprzątanie po nim.

*W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych i Sylwestra obowiązuje zwiększona stawka, która ustalana jest indywidualnie.

*W większości pokoi istnieje możliwość dostawienia dodatkowego miejsca do spania (tzw. dostawki) za opłatą 60 zł za łóżko za dobę. Podczas rezerwacji online, możliwość dodania dostawki pojawi się automatycznie w trakcie potwierdzania rezerwacji w sekcji „usługi dodatkowe” (tylko w pokojach, w których jest to możliwe).


WYŻYWIENIE

Śniadanie podawane jest od 8 do 10 rano. Koszt śniadania to 30 zł od osoby dorosłej, 20 zł od dziecka do 12 roku życia.

Obiadokolacja:

  • 2 dania (do wyboru zupa i danie główne lub danie główne i deser)- 50 zł od osoby dorosłej i 30 zł od dziecka do 12 roku życia,
  • 3 dania– 60 zł od osoby dorosłej i 40 zł od dziecka do 12 roku życia.

Przy większych grupach (min. 10 osób) oferujemy różnorodne, smakowite przystawki oraz przekąski w zależności od imprez okolicznościowych w cenie 70 zł od osoby.
Organizujemy również grill w okresie letnim w cenie 50 zł od osoby dorosłej.

Nasze menu zmienia się wraz z sezonem tym samym dając nam możliwość eksperymentowania oraz łączenia smaków w zależności od pory roku.
Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na wszelkie preferencje, wymagania dietetyczne. Przyrządzamy zarówno dania mięsne jak i wegetariańskie czy też wegańskie.*

*Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas telefonicznie lub przez e-mail o alergiach i/ lub preferencjach dietetycznych.

NASZE POKOJE

NASZ ADRES:

Niemojów 18
57-530 Międzylesie
Powiat Kłodzki
Woj. Dolnośląskie
Polska
Tel: +48 533 130 256
Email: info@luzblues.com

ZAPRASZAMY!