POKOJE GOŚCIŃCA LUZ BLUES

Uprzejmie zapraszamy Państwa do obejrzenia naszych pokoi.

W naszej ofercie posiadamy 10 unikalnie udekorowanych pokoi do Państwa dyspozycji. Pokoje różnią się od siebie zarówno charakterem jak i wielkością oraz ilością miejsc noclegowych.

Nie posiadamy pokojów jednoosobowych- w przypadku indywidualnej rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt.
Ze względu na ilość miejsc noclegowych Apartamenty Luz Blues oraz Pod Gwiazdami przeznaczone są dla większych rodzin lub grupy znajomych (min. 4 osoby).

Oferujemy również wynajęcie całego obiektu pod imprezy okolicznościowe- w zależności od terminu i dostępności.

Rezerwacji można dokonywać online, telefonicznie, mailem lub poprzez formę kontaktową. W razie jakichkolwiek pytań lub ewentualnie napotkanych problemów przy rezerwacji prosimy o natychmiastowy kontakt.

Wymagane pola *

W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, Sylwestra oraz ferii zimowych obowiązuje zwiększona stawka, która ustalana jest indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 533 130 256 w celu dokonania rezerwacji.
Jeśli życzą sobie Państwo wynająć cały Gośćiniec Luz Blues na wyłącznosć, prosimy o kontakt.

Apartament Luz Blues

od 80 zł za dobę

Apartament Luz Blues to duży, przestronny pokój z drugą sypialnią mieszczącą się na półpiętrze, w której znajdują się dwa dodatkowe łóżka. Pokój pomieści maksymalnie 5 osób i posiada własną łazienkę. Idealnie sprawdza się jako pokój rodzinny lub dla grupy przyjaciół. Usytuowany na drugim piętrze.

Apartament Pod Gwiazdami

od 80 zł za dobę

Apartament Pod Gwiazdami to duży, przestronny pokój z drugą sypialnią mieszczącą się na półpiętrze, w której znajdują się dwa dodatkowe łóżka. Pokój pomieści maksymalnie 5 osób i posiada własną łazienkę. Idealnie sprawdza się jako pokój rodzinny lub dla grupy przyjaciół. Usytuowany na drugim piętrze.

Pokój Północny

od 80 zł za dobę

Pokój Północny to przytulny, jasny pokój z wygodnym podwójnym łóżkiem. Idealny dla pary. Posiada własną łazienkę oraz możliwość dostawienia dodatkowego łóżka. Pokój usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Sekretny

od 80 zł za dobę

Pokój Sekretny to ukryty pokój dwuosobowy z wyjściem na werandę oraz własną łazienką. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka dla osoby dorosłej lub malucha. Idealny dla pary lub rodziny z dzieckiem. Pokój usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Poranny

od 80 zł za dobę

Pokój Poranny to pogodny pokój dwuosobowy z małżeńskim łóżkiem oraz oryginalną drewnianą podłogą i meblami. Nie posiada własnej łazienki, znajduje się ona na korytarzu i jest współdzielona z pokojem z charakterem. Możliwość dostawienia dodatkowego łóżka dla osoby dorosłej lub malucha. Idealny dla pary lub rodziny z dzieckiem. Pokój usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Z Charakterem

od 80 zł za dobę

Pokój z Charakterem to przestronny pokój z widokiem na rzekę i wielkim wygodnym łóżkiem małżeńskim. Istnieje możliwość dostawienia 2 dodatkowych łóżek. Pokój idealny dla pary lub rodziny z dziećmi. Łazienka znajduje się na korytarzu i jest współdzielona z pokojem porannym. Usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Słoneczny

od 80 zł za dobę

Pokój Słoneczny jest bardzo jasnym, promiennym pokojem z widokiem na rzekę i ogród. Idealny dla pary lub rodziny z dziećmi. Posiada duże małżeńskie łóżko oraz własną łazienkę. Istnieje możliwość dostawki. Usytuowany na pierwszym piętrze

Pokój Wesołe Dni

od 80 zł za dobę

Pokój Wesołe Dni to wesoły pokój w którym życie nabiera kolorów. Pokój z własną łazienką i dwoma pojedynczymi łóżkami. Z widokiem na Dziką Orlicę, jest idealny dla pary przyjaciół. Brak możliwości dostawienia dodatkowego miejsca do spania.

Pokój Dla Zakochanych

od 80 zł za dobę

Pokój Dla Zakochanych jak sama nazwa wskazuje jest idealnym pokojem dla pary. Ciepły, przytulny z własną łazienką i widokiem na rzekę. Wyposażony w wygodne podwójne łoże. Brak możliwości dostawienia dodatkowych miejsc do spania. Usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Kuby

od 80 zł za dobę

Pokój Kuby to wygodny i pogodny dwuosobowy pokój z widokiem na rzekę. Doskonałe rozwiązanie dla pary lub tych, którzy lubią samotne wypady w góry. Pokój posiada własną łazienkę. Brak możliwości dostawienia dodatkowych miejsc do spania. Usytuowany na pierwszym piętrze.