POKOJE GOŚCIŃCA LUZ BLUES

Uprzejmie zapraszamy Państwa do obejrzenia naszych pokoi.

Rezerwacji można dokonywać online, telefonicznie, mailem lub poprzez formę kontaktową.

Wymagane pola *

Apartament Luz Blues

od 60 zł za dobę

Apartament Luz Blues to duży, przestronny pokój z drugą sypialnią mieszczącą się na półpiętrze, w której znajdują się dwa dodatkowe łóżka. Pokój pomieści maksymalnie 5 osób i posiada własną łazienkę. Idealnie sprawdza się jako pokój rodzinny lub dla grupy przyjaciół. Usytuowany na drugim piętrze.

Apartament Pod Gwiazdami

od 60 zł za dobę

Apartament Pod Gwiazdami to duży, przestronny pokój z drugą sypialnią mieszczącą się na półpiętrze, w której znajdują się dwa dodatkowe łóżka. Pokój pomieści maksymalnie 5 osób i posiada własną łazienkę. Idealnie sprawdza się jako pokój rodzinny lub dla grupy przyjaciół. Usytuowany na drugim piętrze.

Pokój Północny

od 60 zł za dobę

Pokój Północny to przytulny, jasny pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami. Posiada własną łazienkę. Brak możliwości dostawienia dodatkowych łóżek. Idealny dla pary przyjaciół. Pokój usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Sekretny

od 60 zł za dobę

Pokój Sekretny to ukryty pokój dwuosobowy z wyjściem na werandę. Posiada własną łazienkę. Brak możliwości dostawienia dodatkowego łóżka dla osoby dorosłej ale znajdzie się miejsce dla malucha. Idealny dla pary lub rodziny z dzieckiem. Pokój usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Poranny

od 60 zł za dobę

Pokój Poranny to ciepły pokój dwuosobowy z małżeńskim łożkiem i oryginalną drewnianą podłogą i meblami. Nie posiada własnej łazienki – dzieli ją z innym pokojem. Znajduje się ona na korytarzu zaraz za drzwiami. Brak możliwości dostawienia dodatkowego łóżka dla odoby dorosłej lecz znajdzie się miejsce dla malucha. Idealny dla pary lub rodziny z dzieckiem. Pokój usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Z Charakterem

od 60 zł za dobę

Pokój z Charakterem to komfortowy pokój z widokiem na rzekę i bardzo dużym, wygodnym łóżkiem małżeńskim. Istnieje możliwość dostawienia 2 dodatkowych łóżek. Pokój idealny dla pary lub rodziny z dziećmi. Maksymalna liczba obób: 4. Łazienka znajduje się zaraz za drzwiami na korytarzu. Dzielona jest z innym pokojem. Usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Słoneczny

od 60 zł za dobę

Pokój Słoneczny jest bardzo jasnym i przestronnym pokojem z widokiem na rzekę i ogród. Posiada duże małżeńskie łoże z możliwością dostawienia 2 dodatkowych miejsc sypialnych. Posiada własną łazienkę. Maksymalna liczba osób: 4. Usytuowany na pierwszym piętrze. Idealny dla pary lub rodziny z dziećmi.

Pokój Wesołe Dni

od 60 zł za dobę

Pokój Wesołe Dni to wesoły pokój, w którym życie nabiera kolorów. Pokój z własną łazienką i dwoma pojedynczymi łóżkami. Brak możliwości dostawienia dodatkowego miejsca do spania. Idealny dla pary przyjaciół. Pokój usytuowany na pierwszym piętrze z widokiem na Dziką Orlicę.

Pokój Dla Zakochanych

od 60 zł za dobę

Pokój Dla Zakochanych jak sama nazwa wskazuje jest idealnym pokojem dla pary. Ciepły, przytulny z własną łązienką i widokiem na rzekę. Wyposażony w wygodne podwójne łoże. Brak możliwości dostawienia dodatkowych miejsc do spania. Usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Kuby

od 60 zł za dobę

Pokój Kuby to wygodny i ciepły jednoosobowy pokój z widokiem na rzekę. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią samotne wypady w góry. Pokój posiada własną łazienkę. Brak możliwości dostawienia dodatkowych miejsc do spania. Usytuowany na pierwszym piętrze.