POKOJE GOŚCIŃCA LUZ BLUES

W naszej ofercie posiadamy 10 unikalnie udekorowanych pokoi do Państwa dyspozycji. Pokoje różnią się od siebie charakterem, wielkością oraz ilością miejsc noclegowych.

Oferujemy również wynajęcie całego obiektu pod imprezy okolicznościowe- w zależności od terminu i dostępności.

Ze względu na ilość miejsc noclegowych Apartamenty Luz Blues oraz Pod Gwiazdami przeznaczone są dla większych rodzin lub grupy znajomych (min. 4 osoby).

Nie posiadamy pokojów jednoosobowych- w przypadku indywidualnej rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt.

Rezerwacji można dokonać online, telefoniczniemailem lub poprzez formę kontaktową. W razie jakichkolwiek pytań lub napotkanych problemach prosimy o natychmiastowy kontakt.

Wymagane pola *

W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, Sylwestra, Ferii Zimowych oraz Majówki obowiązuje zwiększona stawka, która ustalana jest indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 533 130 256 w celu dokonania rezerwacji.
Jeśli życzą sobie Państwo wynająć Gościniec Luz Blues na wyłączność, prosimy o kontakt.

Apartament Luz Blues

od 360 zł za dobę za 4 osoby dorosłe

Apartament Luz Blues to przestronny pokój z dużym łóżkiem małżeńskim, łóżkiem jednoosobowym oraz antresolą z dwoma dodatkowymi miejscami noclegowymi. Pokój pomieści maksymalnie 5 osób i posiada własną łazienkę. Usytuowany na drugim piętrze.

Ze względu na ilość miejsc noclegowych Apartament Luz Blues przeznaczony jest dla większej rodziny lub grupy znajomych (min. 4 osoby). W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Apartament Pod Gwiazdami

od 360 zł za dobę za 4 osoby dorosłe

Apartament Pod Gwiazdami to przestronny pokój z dużym łóżkiem małżeńskim, łóżkiem jednoosobowym oraz antresolą z dwoma dodatkowymi miejscami noclegowymi. Pokój pomieści maksymalnie 5 osób i posiada własną łazienkę. Usytuowany na drugim piętrze.

Ze względu na ilość miejsc noclegowych Apartament Pod Gwiazdami przeznaczony jest dla większej rodziny lub grupy znajomych (min. 4 osoby). W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Pokój Północny

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Północny to przytulny, jasny pokój z wygodnym podwójnym łóżkiem. Idealny dla pary. Posiada własną łazienkę oraz możliwość dostawki. Pokój jest usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Sekretny

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Sekretny to ukryty pokój dwuosobowy z wyjściem na werandę oraz własną łazienką. Idealny dla pary lub rodziny z dzieckiem. Istnieje możliwość dostawki. Pokój jest usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Poranny

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Poranny to pogodny pokój dwuosobowy z małżeńskim łóżkiem i oryginalnie zachowaną drewnianą podłogą. Idealny dla pary. Łazienka znajduje się na korytarzu i jest współdzielona z pokojem Z Charakterem. Pokój Poranny jest usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Z Charakterem

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój z Charakterem to przestronny pokój z wielkim wygodnym łóżkiem małżeńskim i widokiem na ogródek. Pokój idealny dla pary lub rodziny z dziećmi. Łazienka znajduje się na korytarzu i jest współdzielona z Pokojem Porannym. Istnieje możliwość dostawki. Pokój Z Charakterem jest usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Słoneczny

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Słoneczny jest bardzo jasnym, promiennym pokojem z widokiem na rzekę i ogród. Idealny dla pary lub rodziny z dziećmi. Posiada duże małżeńskie łóżko oraz własną łazienkę. Istnieje możliwość dostawki. Usytuowany na pierwszym piętrze.

Pokój Wesołe Dni

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Wesołe Dni to radosny, pogodny pokój z widokiem na rzekę. Pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i własną łazienką. Idealny dla pary przyjaciół lub rodzeństwa. 

Pokój Dla Zakochanych

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Dla Zakochanych jak sama nazwa wskazuje jest idealnym pokojem dla pary. Ciepły, przytulny pokój z wygodnym, podwójnym łóżkiem, widokiem na rzekę i własną łazienką. Pokój dla Zakochanych znajduje się na pierwszym piętrze.

Pokój Jakuba

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Jakuba jest stosunkowo niedużym, kompaktowym pokojem z dużym wygodnym dwuosobowym łóżkiem. Pokój z widokiem na rzekę i własną łazienką. Pokój Jakuba mieści się na pierwszym piętrze.