W LUZ BLUES DO GOŚCI PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE

Na Gościniec Luz Blues składa się 8 unikalnie udekorowanych pokojów dwuosobowych oraz 2 przestronne apartamenty (4-5 osobowe).  Łącznie mamy 26 miejsc noclegowych z możliwością dostawek. Dodatkowo do waszej dyspozycji jest duży, przytulny salon / jadalnia z kominkiem; przeszklona oranżeria z widokiem na ogród oraz bawialnia dla dzieci.

Możliwość wynajęcia całego obiektu (min. 22 osoby) w zależności od terminu i dostępności.

Ze względu na ilość miejsc noclegowych Apartamenty Luz Blues oraz Pod Gwiazdami przeznaczone są dla większych rodzin lub grupy znajomych (min. 4 osoby).

Nie posiadamy pokojów jednoosobowych- w przypadku indywidualnej rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailem lub poprzez formę kontaktową.

Wymagane pola *

W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy, Sylwestra, Majówki i Ferii Zimowych obowiązuje zwiększona stawka. Oferujemy wynajęcie całego obiektu na wyłączność w zależności od terminu i dostępności. Prosimy o kontakt telefoniczny +48 533 130 256 Tomek / +48 508 539 978 Wiktoria w celu dokonania rezerwacji.

Apartament Luz Blues

od 360 zł za dobę za 4 osoby dorosłe

Apartament Luz Blues to przestronny pokój z dużym łóżkiem małżeńskim, łóżkiem jednoosobowym oraz antresolą z dwoma dodatkowymi miejscami noclegowymi. Pokój pomieści maksymalnie 5 osób i posiada własną łazienkę.

Ze względu na ilość miejsc noclegowych Apartament Luz Blues przeznaczony jest dla większej rodziny lub grupy znajomych (min. 4 osoby).

Apartament Pod Gwiazdami

od 360 zł za dobę za 4 osoby dorosłe

Apartament Pod Gwiazdami to przestronny pokój z dużym łóżkiem małżeńskim, łóżkiem jednoosobowym oraz antresolą z dwoma dodatkowymi miejscami noclegowymi. Pokój pomieści maksymalnie 5 osób i posiada własną łazienkę.

Ze względu na ilość miejsc noclegowych Apartament Pod Gwiazdami przeznaczony jest dla większej rodziny lub grupy znajomych (min. 4 osoby).

Pokój Północny

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Północny to przytulny, jasny pokój z wygodnym podwójnym łóżkiem. Idealny dla pary. Posiada własną łazienkę.

Pokój Sekretny

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Sekretny to ukryty pokój dwuosobowy z wyjściem na werandę oraz własną łazienką. Idealny dla pary lub rodziny z dzieckiem. Istnieje możliwość dostawki.

Pokój Poranny

od 80 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Poranny to pogodny pokój dwuosobowy z małżeńskim łóżkiem i oryginalnie zachowaną drewnianą podłogą. Idealny dla pary. Łazienka znajduje się na korytarzu i jest współdzielona z pokojem Z Charakterem.

Pokój Z Charakterem

od 80 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój z Charakterem to przestronny pokój z wielkim wygodnym łóżkiem małżeńskim i widokiem na ogródek. Pokój idealny dla pary lub rodziny z dziećmi. Łazienka znajduje się na korytarzu i jest współdzielona z Pokojem Porannym. Istnieje możliwość dostawki.

Pokój Słoneczny

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Słoneczny jest bardzo jasnym, promiennym pokojem z widokiem na rzekę i ogród. Idealny dla pary lub rodziny z dziećmi. Posiada duże małżeńskie łóżko oraz własną łazienkę. Istnieje możliwość dostawki.

Pokój Wesołe Dni

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Wesołe Dni to radosny, pogodny pokój z widokiem na rzekę. Pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i własną łazienką. Idealny dla pary przyjaciół lub rodzeństwa. 

Pokój Dla Zakochanych

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Dla Zakochanych jak sama nazwa wskazuje jest idealnym pokojem dla pary. Ciepły, przytulny pokój z wygodnym, podwójnym łóżkiem, widokiem na rzekę i własną łazienką. 

Pokój Jakuba

od 90 zł za dobę od osoby dorosłej

Pokój Jakuba jest stosunkowo niedużym, kompaktowym pokojem z dużym wygodnym dwuosobowym łóżkiem. Pokój z widokiem na rzekę i łazienką.